В рамках проведення Всеукраїнського місячника «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів» бібліотекарями нашого закладу організовано книжкову виставку «Екологія. Природа. Я», тематичну виставку «У природи жива душа», книжкову поличку «Пригоди в зеленому царстві»

/Files/images/жива природа.jpg

7-го та 9-го жовтня в шкільній медіатеці було проведено просвітницький захід «Віконце в екосвіт» для учнів 7-б та 8-а класів. Підготовлено та проведено захід бібліотекарями нашого закладу в рамках Всеукраїнського місячника "Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів". Здобувачі середньої освіти ознайомилися з деякими поняттями з екологічного словника; переглянули анімаційне відео «Людина і Земля»; відповіли на питання з даної теми. Закріпити свої знання учні змогли за допомогою інтерактивних вправ: "Екологічна культура", "Флора рідного краю", "Сортуй сміття - подаруй нове життя!"

/Files/images/изображение_viber_2020-10-19_15-15-59.jpg

Екологічний ранок: «Я буду природі другом»

Продовженням Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек став екологічний ранок «Я буду природі другом» для школярів 3-а та 5-б класів, який пройшов в медіатеці нашого закладу 8 та 13 жовтня. Учні дізналися про застосування екологічних інформаційних знаків з відповідної презентації; переглянули відео «Сортуй сміття!»; визначилися, що таке відповідальне ставлення до природи під час бесіди «Екологічна культура». Рівень екологічної культури здобувачі середньої освіти закріпили за допомогою інтерактивних вправ: «Пори року», «Природні явища нашого краю», «Морські та прісноводні риби»

/Files/images/изображение_viber_2020-10-26_12-06-20.jpg

Вашій увазі пропонується вернісаж «Земля радіє від краси», який діє в рамках проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек. Наші найменші здобувачі середньої освіти натхненно малювали природу рідного міста та свої мрії. Фантазія учнів вилилася в яскраву, позитивну виставку, в якій відчувається повага до своєї країни і рідного краю та шанобливе ставлення до природи

/Files/images/изображение_viber_2020-10-26_12-19-19.jpg


Кiлькiсть переглядiв: 489