Про зміни у порядку зарахування
на навчання з підвищення кваліфікації

КВНЗ«Харківська академія неперервної освіти» з метою покращення якості освіти постійно працює над удосконаленням моделі організації підвищення кваліфікації педагогічних працівників, зокрема, в умовах дистанційного та змішаного навчання.

Порядок зарахування на навчання:

Тим педагогічним працівникам, які виявили бажання пройти навчання на курсах підвищення кваліфікації за певним напрямом, необхідно заповнити Обов’язкову реєстраційну анкету на сайті КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» (див. посилання «РЕЄСТРАЦІЯ НА КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ» ВГОРІ на головній сторінці або http://edu-post-diploma.kharkov.ua/?page_id=35273).

Після заповнення реєстраційної анкети, слухач отримає кодове слово, за яким треба пройти ще одну реєстрацію у відповідному курсі на сайті «Дистанційна освіта» за адресою http://newdl.edu-post-diploma.kharkov.ua/.

Після формування навчальної групи у необхідній кількості слухачів реєстрація припиняється.

Сподіваємось на Вашу оперативність у поширенні інформації серед педагогів та направленні їх на грудневі курси підвищення кваліфікації до Харківської академії неперервної освіти за очно-дистанційною формою (змішане навчання).

Ректор оригінал підписано Любов Покроєва
Кiлькiсть переглядiв: 171