В 2010 році в Україні Національною академією педагогічних наук була ухвалена Концепція з провадження медіаосвіти. Саме в цьому ж році розпочався національний експеримент у 81 школах 7 областей та м. Києва з викладанням курсу «Медіакультура» в 10 класах.

Згідно з наказом департаменту науки і освіти Харківської області державної академії №700 від 22.11.2013р. «Про впровадження дослідно-експериментальної роботи в Харківькій області на базі ЗНЗ і надання їм статусу експериментальних навчальних закладів регіонального рівня» отримала статус експериментального закладу регіонального рівня і наша Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області, яка працює над темою : «Впровадження вітчизняної моделі медіаосвіти в навчально-виховний процес у школі» (2013-2018 роки).

В школі створена творча група вчителів по впровадженню медіаосвіти, які отримали сертифікати та відвідали семінари в КВНЗ «ХАНО» з данної тематики:

1. Манілова О.М. – директор школи

2. Ткаченко О.М. – заступник директора з навчально-виховної роботи

3. Гребенчук О.С. – вчитель історії та правознавства

4. Борошпольцева Т.С. – практичний психолог

5. Лагута Т.Л. – вчитель української мова та літератури

6. Летко О.В. - вчитель початкових класів

7. Архіпова А.Ю. – вчитель математики та інформатики

Протягом 2014-2015 навчального року вчителі творчо працювали то проводили цікаві уроки. Прийняла участь у конкурсі «Педагогічний ярмарок» Гребенчук О.С., яка працювала над темою «Впровадження медіаосіти в навчально-виховний процес».

З 2015-2016 навчального року викладається Спецкурс «Основи медіаграмотності» у 8 класах, викладають вчителі Гребенчук О.С. та Архіпова А.Ю., та спецкурс "Медіаосвіта" у 10-Б класі, викладає вчитель Котелевець Н.В.

В 2016-2017 навчальному році викладається спеціальний медіаосвітній курс "Медіаграмотність" в 7-их класах вчитель Гребенчук О.С., та у 10-му класі викладається спеціальний медіаосвітній курс "Медіакультура" вчитель Архіпова А.Ю.

Учні нашої школи активно приймали участь в медіа конкурсах протягом 2014-2015 навчального року:

- Всеукраїнські конкурс «Діти та медіа в родині» для учнів експериментальних шкіл. Учениця БЗШ№2, 2-А клас Назарова Поліна посіла 1 місце в номінації: Фотоконкурс/ Фотосерія.

- Відкритий медіа-конкурс для дітей та молоді «Фотостарт – 5: Я живу! »

- Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

- Обласна фотовиставка «Територія пригод - 2015»

В 2015-2016 навчальному році взяли участь та чекають результатів у Всеукраїнському конкурсі «Діти, медіа та мир!».

Також у нашій школі запроваджена традиція проведення шкільного фотоконкурсу юних фотоаматорів «Моя Батьківщина!».

Кiлькiсть переглядiв: 681