З метою участі у Програми Уряду «Спроможна школа для кращих результатів» у 2021 році, був поданий проєкт з реконструкції спортивного майданчика Балаклійського ліцею №2 Балаклійської міської ради Харківської області.
Даний проєкт став переможцем та отримав субвенцію з державного бюджету місцевим в сумі 4,55 млн.гривень. Таким чином, за кошти субвенції та співфінансування з місцевого бюджету в сумі 1,95 млн.грн проведено частину будівельних робіт. Наразі будівельні роботи призупинено у зв`язку з погодними умовами. Будівельні роботи будуть продовжено у 2022 році з настанням сприятливих умов.
Багатофункціональний спортивний майданчик буде облаштовано біговими доріжками з гумовим покриттям, сектором для стрибків у довжину та асфальтованим майданчиком для масових заходів. Майданчик запроектовано з огородженням сітчастою огорожею та освітленням у темний час, організованим водовідведенням. Також, передбачено оснащення спортивним обладнанням: воротами з міні-футболу, волейбольними стовпами з сітками, щитами баскетбольними з опорною стійкою, тенісними столами та лавами.

Галерея "Спроможна школа для кращих результатів"

Кiлькiсть переглядiв: 98