Сьогодні у школі працює 46 вчителів
З них:
8 - мають педагогічне звання “Вчитель методист”;
9 - мають педагогічне звання “Старший вчитель”;
32 - спеціаліст вищої категорії;
7 - спеціаліст І кваліфікаційної категорії;
3 - спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії;
4 - категорія "Спеціаліст";
2 - асистенти вчителя
Манілова О.М. | вища, вчитель-методист | директор, початкові класи | |
Ткаченко О.М. | вища, вчитель-методист | заступник директора знавчально-виховної роботи, біологія | |
| Замятіна В.О. | вища, | заступник директора з навчально-виховної роботи, математика |
Кіян О.В. | I категорія | заступник директора з виховної роботи, англійська мова | |
| Олійник Т.П. | вища, старший вчитель | російська мова, література, |
| Целік Т.І. | вища, старший вчитель | російська мова, література |
| Новохатська Н.І. | вища, старший вчитель | українська мова та література |
| Заховаєва Г.Л | вища, вчитель-методист | українська мова та література |
| Лагута Т.Л. | Вища, старший вчитель | українська мова та література |
| Гончарова Н.В. | вища | англійська мова |
| Кожевнікова І.О. | вища, вчитель-методист, відмінник освіти України | англійська мова |
Гришкіна О.П. | вища, вчитель методист | математика, інформатика | |
| Пономаренко О.П. | вища | математика |
| Задорожко І.М. | вища, вчитель- методист | математика |
| Василик Т.О. | спеціаліст | музика, художня культура |
| Чеснюк О.М. | вища | хімія, захист Вітчизни |
| Хороша В.В. | вища | біологія, екологія, природознавство |
| Гуменюк В.О. | вища | хімія, географія, трудове навчання, Захист Вітчизни |
| Подольська А.Ф. | вища | географія, економіка |
| Люта І.М. | вища | фізична культура |
Шевелін Л.В. | І категорія | англійська мова | |
| Жила І.О. | вища | початкові класи |
| Тимченко Л.М. | вища | початкові класи |
| Аполонова О.В. | вища, вчитель-методист | початкові класи |
| Білицька І.О. | І категорія | початкові класи |
| Суддя О.В. | ІІ категорія | початкові класи |
Махаріна Л.М. | вища, вчитель-методист | історія, спецкурс "Правосавна культура Слобожанщини", Харківщинознавство | |
Лисак С.В. | І категорія | початкові класи | |
Богомол Н.В. | ІІ категорія | початкові класи | |
Гаврилова Т.І. | вища, старший вчитель | початкові класи | |
Пономаренко В.С. | ІІ категорія | початкові класи | |
Черненко С.М. | ІІ категорія | історія, географія, фізична культура | |
Токар С.В. | секретар | ||
Десятниченко Я.П. | ІІ категорія | бібліотекарка | |
Сирова Т.Ю. | спеціаліст | асистент вчителя | |
Підмогильна К.О. | спеціаліст | асистент вчителя | |