ІНФОРМАЦІЯ про Балаклійську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 2 Балаклійської районної ради Харківської області

Рік заснування 1935 рік
Директор закладу освітиЗ 2009 року директором закладу освіти працює Манілова Олена Миколаївна, яка має вищу педагогічну освіту за спеціальністювчитель початкових класів;спеціаліст вищоїкатегорії, вчитель-методист; педагогічний стаж 39 років.
Контингент учнів (вихованців)Всього учнів – 854, з них: 1-4 класи - 393 учні, 5-9 класи - 410 учнів, 10- 11 класи - 51 учень.
Випускників 9 класу - 51 учень,
11 класу - 33 учня.
Мова навчанняУкраїнська – 1-2 класи; російська - 3-11 класи.
Педагогічний колективПрацює 60 педагогів, з них: 55 осіб мають вищу освіту; 2- бакалавра; 3 - молодших спеціаліста. За кваліфікаційною категорією: 34 -вчитель «спеціаліст вищої категорії», 9 – «спеціаліст першої категорії», 5 – «спеціаліст другої категорії», 5 – «спеціаліст».. Мають звання: учитель – методист – 10, старший учитель – 9.
Забезпечення харчуваннямУ закладі організовано гаряче харчування. Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% (392 чол ) забезпечено учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій (9 дитини-сироти та позбавлених БП, 5 дітей з інвалідністю, 6 із м/з сімей). За рахунок батьківської плати харчується 435 учнів.
Творчий потенціалПедколектив працездатний, успішно працює над реалізацією питання «Організація інноваційних форм методичної роботи, спрямованої на підвищення фахового рівня та професійних компетентностей вчителів в умовах упровадження нових Державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти».Школа бере участь у дослідно – експериментальній роботі Всеукраїнського та регіонального рівнів- «Стандартизація наскрізної соціально-психологічної моделі масового впровадження медіаосвіти у вітчизняну педагогічну практику» в систему навчально-виховної роботи школи.- «Основи реалізації навчально-дослідницької діяльності учнів. SТЕМ – освіта освітній проект всеукраїнського рівня «Я - дослідник»».
Гурткова роботаУ закладі освіти бюджетних гуртків немає, але працюють 7 гуртків з інших позашкільних закладів ( "Сувенірна іграшка", "Образотворче мистецтво", "Чарівні долоньки", "Подих Мальпомени", "Художній дізайн"). Працює секція дитячо-юнацької спортивної школи з легкої атлетики.Гуртковою роботою охоплено 69 % учнів закладу.
Матеріально-технічне забезпеченняДо послуг учнів закладу освіти: 38 навчальних кабінетів, 2 майстерні, їдальня, бібліотека, медіатека, спортивна та актова зали, на території закладу освіти розташований спортивний майданчик. Спеціалізоване обладнання у закладі: _2_ комп'ютерні класи, ресурсна кімната.
Досягнення вихованців у 2018/2019н. р.У 2018/2019 навчальному році учні закладу взяли участь у Всеукраїнських предметних олімпіадах. У ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів 23 учнів посіли призові місця отримали дипломи:І ступеня – 7, ІІ ступеня – 8 , ІІІ ступеня – 8. 4 учні посіли призові місця у Шевченківському конкурсі та 1 учень у конкурсі ораторського мистецтва. Дев’ять учнів школи взяли участь у роботі І етапу МАН з яких 7 учнів отримали дипломи І ступеня. У ІІ етапі МАН учні отримали 1 (один) диплом ІІ ступеня та 3 дипломи ІІІ ступеня. Учні: Ісаєв В. та Воробйова М. отримали дипломи ІІ ступеня в обласному ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології та англійської мови. Учні школи взяли участь у таких конкурсах:• Всеукраїнський математичний конкурс «Кенгуру» - 102 учасники, з них відмінний результат – 6, добрий результат – 49.• Міжнародний конкурс з фізики «Левеня» - 23 учасників, з них відмінний результат – 6 (золотий диплом), добрий результат –16 (срібний диплом).• Всеукраїнський математичний конкурс «Колосок» - 178 учасники (І тур), з них відмінний результат – 21 (золотий диплом), добрий результат – 8, учасника – 15.• В конкурсі "Гринвіч" взяло участь 86 учнів. За результатами конкурсу «Гринвіч» - 14 учнів отримали золоті сертифікати, 10 - срібні сертифікати та 3 - бронзові.• Учасники Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності “Бебрас – 2018”, 10 учнів 2-7 класів. 2 учні отримали відмінний результат, 7 – добрий результат та 2 учні нагороджені дипломами учасника.• Учні 11-А класу Марченко Євгена у Харківському обласному фестивалі комп'ютерної графіки та анімації, номінація «Колаж» за темою: «Буде час, коли наука випередить фантазію» та отримав диплом ІІІ ступеня, та Романенко Дмитро 4-Б номінація колаж «Казки – зовсім не дрібниця, в них - сюжети на усі часи» нагороджено дипломом ІІ ступеня. Протягом 2018-2019 навчального року педагогічний колектив школи та учні продовжили активну роботу з упровадження медіаосвіти в наачально-виховний процес.В період з вересня 2018 року по червень 2018 року учні школи взяли участь в багатьох медіаконкурсах на які було надано як колективні, так і індивідуальні роботи
  1. Конкурс ГО «Детектормедіа» конкурс есе для молоді «Це зовсім не Ок. В чому проблеми українського медіа?».
  2. Фотоконкурс Федерації профспілок України «Рідна країна – працьовита Україна»
  3. Протягом цього року на конкурс дитячих фільмів у рамках фестивалю «Чилдрен Кінофест» було надіслано чотири роботи учнів: «Про справжнє…», «Слухай свою душу» «Живи реальністю», «Барви рідної землі».
  4. Учні Кобець Д. (11б) з роботою «Подвійні стандарти» та Десятниченко Д. (10б) з роботою «Ні – безкарності за злочини проти журналістів» взяли участь у конкурсі карикатур «Детектор медіа» тема медіаграмотності. Роботи були відзначені Дипломами.
  5. Учні 10-б класу Ноженко М. та Егорова С. взяли участь у щорічному ІІ конкурсі журналістських робіт «Історії успіху громад» м. Харків в номінації «Краща публікація в друкованому ЗМІ».
Кiлькiсть переглядiв: 302