ІНФОРМАЦІЯ про Балаклійську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 2 Балаклійської районної ради Харківської області

Рік заснуванняЗаклад засновано Балаклійська районна рада Харківської області 1962 р.
Директор закладу освітиЗ 2009року директором закладу освіти працює Манілова Олена Миколаївна, яка має вищу педагогічну освіту за спеціальністювчитель початкових класів;спеціаліст вищоїкатегорії, вчитель-методист; педагогічний стаж 38років.
Контингент учнів (вихованців)Всього учнів (вихованців) – 811, з них: 1-4 класи - 382учні, 5-9 (10) класи - 360учнів, 10- 11(12) класи - 69учнів. Випускників 9(10) класу - 34учнів, 11(12) класу - 37учнів.
Мова навчанняУкраїнська – 1-і класи; російська - 2-11 класи.
Педагогічний колективПрацює 54педагогів, з них: 50осіб мають вищу освіту; 4- базову вищу освіту; немає — середню спеціальну.За кваліфікаційною категорією: 35 -вчитель «спеціаліст вищої категорії», 9 – «спеціаліст першої категорії», 4– «спеціаліст другої категорії», 6– «спеціаліст».. Мають звання: учитель – методист – 12, старший учитель – 9.
Забезпечення харчуваннямУ закладі організовано гаряче харчування. Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% (382 чол ) забезпечено учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій (9 дитини-сироти та позбавлених БП, 15 дитини-інваліда, 9 із м/з сімей). За рахунок батьківської плати харчується 395 учнів.
Творчий потенціалПедколектив працездатний, успішно працює над реалізацією проблеми«Організація інноваційних форм методичної роботи, спрямованої на підвищення фахового рівня та професійних компетентностей вчителів в умовах упровадження нових Державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти».Школа бере участь у дослідно – експериментальній роботі Всеукраїнського та регіонального рівнів- «Стандартизація наскрізної соціально-психологічної моделі масового впровадження медіаосвіти у вітчизняну педагогічну практику» в систему навчально-виховної роботи школи.- «Основи реалізації навчально-дослідницької діяльності учнів. SТЕМ – освіта освітній проект всеукраїнського рівня «Я - дослідник»».
Гурткова роботаУ закладі освіти бюджетних гуртків немає, але працюють 7 гуртків з інших позашкільних закладів ( театральний, «Юні друзі природи», художній та ін. Працюють 2 секції дитячо-юнацької спортивної школи з легкої атлетики.Гуртковою роботою охоплено 67,2 % учнів закладу.
Матеріально-технічне забезпеченняДо послуг учнів закладу освіти: 38 навчальних кабінетів, 2 майстерні, їдальня, бібліотека, медіатека, спортивна та актова зали, на території закладу освіти розташований спортивний майданчик. Спеціалізоване обладнання у закладі: _2_ комп'ютерні класи, ресурсна кімната.
Досягнення вихованців у 2017/2018 н. р.У 2017/2018 навчальному році учні закладу взяли участь у Всеукраїнських предметних олімпіадах. У ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів 23 учнів посіли призові місця отримали дипломи:І ступеня – 7, ІІ ступеня – 8 , ІІІ ступеня – 8. 4 учні посіли призові місця у Шевченківському конкурсі та 1 учень у конкурсі ораторського мистецтва. Дев’ять учнів школи взяли участь у роботі І етапу МАН з яких 7 учнів отримали дипломи І ступеня. У ІІ етапі МАН учні отримали 1 (один) диплом ІІ ступеня та 3 дипломи ІІІ ступеня. Учні: Ісаєв В. та Воробйова М. отримали дипломи ІІ ступеня в обласному ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології та англійської мови. Учні школи взяли участь у таких конкурсах:• Всеукраїнський математичний конкурс «Кенгуру» - 102 учасники, з них відмінний результат – 6, добрий результат – 49.• Міжнародний конкурс з фізики «Левеня» - 23 учасників, з них відмінний результат – 6 (золотий диплом), добрий результат –16 (срібний диплом).• Всеукраїнський математичний конкурс «Колосок» - 178 учасники (І тур), з них відмінний результат – 21 (золотий диплом), добрий результат – 8, учасника – 15.• В конкурсі "Гринвіч" взяло участь 86 учнів. За результатами конкурсу «Гринвіч» - 14 учнів отримали золоті сертифікати, 10 - срібні сертифікати та 3 - бронзові.• Учасники Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності “Бебрас – 2017”, 10 учнів 2-7 класів. 2 учні отримали відмінний результат, 7 – добрий результат та 2 учні нагороджені дипломами учасника.• Учні 11-А класу Марченко Євгена у Харківському обласному фестивалі комп'ютерної графіки та анімації, номінація «Колаж» за темою: «Буде час, коли наука випередить фантазію» та отримав диплом ІІІ ступеня, та Романенко Дмитро 4-Б номінація колаж «Казки – зовсім не дрібниця, в них - сюжети на усі часи» нагороджено дипломом ІІ ступеня. Протягом 2017-2018 навчального року педагогічний колектив школи та учні продовжили активну роботу з упровадження медіаосвіти в наачально-виховний процес.В період з вересня 2017 року по червень 2018 року учні школи взяли участь в багатьох медіаконкурсах на які було надано як колективні, так і індивідуальні роботи
  1. Конкурс ГО «Детектормедіа» конкурс есе для молоді «Це зовсім не Ок. В чому проблеми українського медіа?».
  2. Фотоконкурс Федерації профспілок України «Рідна країна – працьовита Україна»
  3. Протягом цього року на конкурс дитячих фільмів у рамках фестивалю «Чилдрен Кінофест» було надіслано чотири роботи учнів: «Про справжнє…», «Слухай свою душу» «Живи реальністю», «Барви рідної землі».
  4. Учні Кобець Д. (10б) з роботою «Подвійні стандарти» та Десятниченко Д. (10б) з роботою «Ні – безкарності за злочини проти журналістів» взяли участь у конкурсі карикатур «Детектор медіа» тема медіаграмотності. Роботи були відзначені Дипломами.
  5. Учні 10-б класу Ноженко М. та Егорова С. взяли участь у щорічному ІІ конкурсі журналістських робіт «Історії успіху громад» м. Харків в номінації «Краща публікація в друкованому ЗМІ».
Кiлькiсть переглядiв: 38